Szanowni Państwo!

Nadszedł czas podsumowania 2020 roku!

Na samym wstępie dziękujemy naszym Klientom za wybór naszej firmy i możliwość współpracy.

Chcemy Państwa zapewnić, że jesteśmy z Wami nie tylko na etapie realizacji, ale będziemy również podczas całego okresu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego, służąc Państwu pomocą oraz wsparciem technicznym. Wyrażamy głębokie przekonanie, iż długotrwałe relacje z naszymi Klientami uczynią nas zaufanym i godnym polecenia partnerem biznesowym oraz umocnią naszą pozycję na rynku.

 W imieniu własnym oraz wszystkich Pracowników CONCEPT życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Obyśmy z nadzieją i optymizmem wypatrywali Nowego 2021 Roku!

Zdzisław Stachowiak -Prezes Zarządu

 

Podwyżki rachunków za energię elektryczną stały się faktem. A to za sprawą nowego podatku - opłaty mocowej. Jej wysokość została ustalona przez Urząd Regulacji Energetyki na podstawie przepisów ustawy o rynku mocy i rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska.

Pompy ciepła stają się coraz bardziej popularnym i jednym z najbardziej wydajnych źródeł ogrzewania domów, ale sposób ich działania czasami może wydawać się zagmatwany. W rzeczywistości jest to prosta technologia, która wytwarza więcej energii cieplnej dla Twojego domu, niż ona jej zużywa.

© 2021 CONCEPT Sp. z o.o. All Rights Reserved.