Gepard Biznesu 2020 oraz Brylant Polskiej Gospodarki 2020 dla CONCEPT sp. z o.o.

Logo_Promocyjne_Gepard_Biznesu_2020_graficzne

Szanowni Państwo,

jest nam niezwykle miło poinformować, iż przedsiębiorstwo CONCEPT sp. z o.o. zostało wyróżnione w XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 oraz w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020.

Koniec roku okazał się bogaty w wyróżnienia dla spółki CONCEPT. Zaraz po Brylancie Polskiej Gospodarki 2020 otrzymaliśmy Geparda Biznesu 2020. Tak naprawdę te wyróżnienia należą się całemu zespołowi przedsiębiorstwa CONCEPT, który pod batutą Prezesa Zarządu – Zdzisława Stachowiaka wiedzie prym na lokalnym rynku elektroenergetycznym. Zaangażowany zespół naszych fachowców realizuje kompleksową obsługę naszych Klientów – od projektu po wykonawstwo, poprzez wszelkie uzgodnienia formalno-prawne oraz pozyskanie najbardziej odpowiedniego finansowania inwestycji. Nie bez znaczenia jest również cała opieka po wykonanej już inwestycji, ale bowiem pracownicy przedsiębiorstwa CONCEPT są dla swoich Klientów nie tylko na etapie realizacji i w okresie gwarancyjnym, ale również przez cały okres pogwarancyjny. Wszystkie te aspekty stanowią wartość dodaną naszego przedsiębiorstwa, która  pozytywnie wpływa na  dynamikę jej rozwoju. Tytuł Geparda Biznesu 2020 stanowi dla nas wyróżnienie, ale przede wszystkim jest dla nas motywacją do dalszego działania.

http://europejskafirma.pl/28179,concept-sp-z-o-o-to-brylant-polskiej-gospodarki-efektywna-firma-gepard-biznesu-i-mocna-firma-godna-zaufania-2020/

Logo_Promocyjne_Gepard_Biznesu_2020_graficzne
Logo_Promocyjne_Brylant_Polskiej_Gospodarki_2020_prostoktne